Řízení projektů - Navigo3

Chcete své projekty řídit efektivně a přitom mít k ruce software, který je přehledný, snadno se používá a je k dispozici odkudkoliv? Seznamte se s Navigo3 - moderním cloudovým systémem pro projektový management. Má spoustu výhod a funkcí, které oceníte u malého i velkého projektu.

Zjistěte více >>

Vyzkoušejte Navigo na měsíc zdarma >>

  • přehledné sledování peněz
  • snadné plánování kapacit
  • rychlé vykazování práce
  • uživatelsky příjemné rozhraní
  • vždy dostupné a bezpečné cloudové řešení
  • vhodné pro nejrůznější obory

 

V čem vám Navigo pomůže?

SLEDOVÁNÍ PENĚZ

Navigo vám ukáže stav zakázky a předpoví její vývoj. Sleduje za vás náklady a včas upozorní, aby projekt nebyl ztrátový.

Zjistěte více >>

PLÁNOVÁNÍ KAPACIT

Mějte přehled o vytíženosti zaměstnanců i pracovních týmů. Navigo vám pomůže strategicky rozplánovat zakázku podle typů prací a konkrétních pracovníků.

Zjistěte více >>

VYKAZOVÁNÍ PRÁCE

Stačí dvě kliknutí a výkaz práce je na světě. Navigo zaznamenává aktuální data, díky kterým vykážete práci rychle a pohodlně.

Zjistěte více >>

ZAKÁZKY PŘEHLEDNĚ

Vždy víte, co se děje. Nákladové teploměry, blížící se úkoly, grafy a statistiky, CRM. S praktickými funkcemi projektového řízení zůstanete v obraze.

Zjistěte více >>

 

3 důvody, proč Navigo od nás

TOP zákaznická podpora

Po celou dobu se o vás staráme a jsme tu, kdykoliv potřebujete - osobně, na telefonu i e-mailem. Jako horký brambor se s námi cítit nebudete.

Měsíc zdarma

Navigo si můžete vyzkoušet na měsíc zdarma a nezávazně. To je spousta času, abyste software pořádně otestovali a zjistili, jestli vám vyhovuje.

Vyladěné a na míru

Umíme vytvořit reporty a tiskové výstupy na míru. Navigo napojíme na libovolný jiný software, který používáte. Na míru naprogramujeme importy dat, které máte k dispozici mimo Navigo. Všechno nastavíme, vysvětlíme a prakticky ukážeme.

 

Malá ochutnávka

Udělejte si pořádek v projektech. Vyzkoušejte Navigo na měsíc zdarma.

Jméno*:
Firma*:
E-mail*:
Telefon:
* povinné položky