Podnikový informační systém QI

Informační systém QI je komplexní informační systém, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky na řízení firmy a zpracování podnikových informací. Je určen pro řízení výrobních a obchodních společností, pro firmy z oblasti služeb a distribuce.

Díky své schopnosti přizpůsobit se zákazníkovi je QI využíváno nejen ve velkých a středních společnostech, ale i v malých firmách a u fyzických osob, které si pro své podnikání vyberou jen potřebný počet modulů.

Informační systém QI v číslech, která mluví za vše

40

Oborových řešení

18

let na trhu nejen v ČR

30

Rozdílných modulů

1100+

Aktivních firem

Přehled modulů QI

Systém QI je v současnosti rozdělen na více než 390 obchodních jednotek tematicky sdružených do 7 skupin. Vybíráte si jen to, co skutečně potřebujete. Dle Vašich potřeb můžete systém za plného provozu doplňovat nebo snižovat o další funkcionality.

Ukážeme vám 30 modulů a v nich přes 390 obchodních jednotek. Je pouze na vás, které si vyberete a jak si je poskládáte. Vnitřní logika a propojení všech dat zůstanou zachovány, ať je výsledná sestava jakkoliv veliká. Moduly a jednotky lze navíc podle potřeby kdykoliv přidat či ubrat – to je fér, ne?

 

 

Oborová řešení

QI je komplexní informační systém, který se dokáže přizpůsobit každé firmě. V současnosti ho používá více jak 800 zákazníků z oblasti výroby, služeb, obchodu a distribuce. Z více než 40 oborových řešení jsme pro Vás vybrali:

Více informací na www.qi.cz.

 

Díky tomu, že informační systém QI je možné libovolně upravovat a doplňovat o novou funkcionalitu dle přání zákazníka, je možné ho nasadit v téměř libovolném oboru. Uživatelské prostředí informačního systému QI si může lehce přizpůsobit sám uživatel dle vlastních představ a potřeb. Větší zásahy do funkcionality systému nebo složitější tiskové výstupy zákazníkům rádi připraví na míru naši programátoři. První elastický informační systém QI se přizpůsobí vaší firmě a firemním procesům.

Chci získat více informací o informačním systému QI.

Podívejte se na přehledné informace o QI.

Jméno*:
Firma*:
E-mail*:
Telefon:
* povinné položky