Naše filozofie

Systematičnost i flexibilita

Filozofie firmy Mongu je založená na jednoduchých principech. Serióznost, spolehlivost, systematičnost, inovace a flexibilita jsou pro nás klíčové a jsou při spolupráci s klientem samozřejmostí. Při všech projektech aktivně spolupracujeme se zákazníky a hledáme optimální řešení, které zohledňuje jejich potřeby a požadavky.

Pořádek ve výrobě, skladu i dokumentech

Při výrobě, ve skladu i při práci s dokumenty je třeba mít pořádek a systém, který umožní zrychlit a zjednodušit práci. Naše řešení se zaměřuje právě na tuto oblast. Technologie čárových kódů, sběr dat pomocí stacionárních i mobilních terminálů a zpracování čárových kódů v informačních systémech se uplatní převážně ve výrobě a ve skladech. Naše aplikace pro document management zase může pomoci ve všech kancelářích a účetních odděleních.

Vývoj na základě zkušeností

Vývoj řešení Mongu vychází plně ze zkušeností desítek implementací informačních systémů u výrobních i obchodních firem. Díky tomu jsme mohli systémy pro efektivní řízení skladu a výroby i pro document management nastavit tak, aby pomáhaly řešit běžné činnosti a úkoly i složitější projekty.

Prokazatelné přínosy u zákazníků

Díky využívání systému pro document management či pro řízení výroby a skladu firmy získávají především čas svých zaměstnanců, což umožnuje jejich vyšší efektivitu práce a tím měřitelné a prokazatelné přínosy pro naše klienty.